Navigácia

Podmienky prijatia

Služby poskytované v ZOS


ZARIADENIE OPATROVATEĽSKEJ SLUŽBY

       V zariadení opatrovateľskej služby sa poskytuje sociálna služba na určitý čas plnoletej fyzickej osobe, ktorá je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby podľa prílohy č. 3 (Zákona o sociálnych službách 448/2008), ak jej nemožno poskytnúť opatrovateľskú službu.
       Kapacita zariadenia pre seniorov je 20 lôžok. Klienti sú umiestnení v jedno a dvojlôžkových izbách. Opatrovateľská starostlivosť je nepretržitá, poskytovaná tímom zdravotných sestier a opatrovateliek.
Zariadenie má vlastnú kuchyňu, stravovanie pozostáva z raňajok, desiaty, obeda, olovrantu a večere, diabetikom sa podáva aj druhá večera. Podávajú sa tri druhy stravy - racionálna, šetriaca, diabetická. Pranie, žehlenie ja zabezpečované vlastnou práčovňou, zariadenie zabezpečuje aj údržbu a obšívanie odevov.
       Na každom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom a kuchynka. Na prízemí je spoločenská miestnosť, miestnosť pre návštevy a jedáleň. Na prvom poschodí sa nachádza kaplnka, kde sa pravidelne konajú sväté liturgie.Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.