Navigácia

„Jedným z najkrajších zadosťučinení tohto života je,
že žiadny človek nemôže úprimne pomôcť druhému
bez toho, žeby pritom nepomohol aj sám sebe."

(Ralph Waldo Emerson)Vážení hostia,

       vítame Vás na našej webovej stránke. Našou snahou je poskytnúť Vám informácie o živote našich klientov a ďalšie informácie o poskytovaných službách v tomto zariadení.

       Zariadenie je samostatnou rozpočtovou organizáciou, jeho zriaďovateľom je mesto Kežmarok. Kapacita zariadenia je 135 klientov, z toho 115 miest je zariadenie pre seniorov a 20 miest zariadenie opatrovateľskej služby. Zariadenie je situované v širšom centre mesta Kežmarok, okolie areálu tvorí krásny park s lavičkami a altánkami. Je to dvojposchodová budova vybavená výťahom. Obytné jednotky sú jedno a dvojposteľové, väčšina izieb má balkón. Úhrady za pobyt, stravu a ostatné poskytované služby sú stanovené v zmysle platného Všeobecného záväzného nariadenia, ktoré vydalo mesto Kežmarok. Zariadenie má vlastnú kuchyňu a práčovňu. Každodenné aktivity pomáha klientom zvládať tím 52 zamestnancov.

       Našim cieľom je vytvoriť klientom príjemné a podnetné prostredie. Kladieme dôraz na individuálne potreby klientov a poskytovanie služieb na profesionálnej úrovni.

Mgr. Marcela Ištocyová
riaditeľka


     


  
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.